Fåtöljer
2013-11-14
215278
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, röd plyschklädsel
Klädsel med skador och slitage