Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, nyrokoko, röd plyschklädsel

Klädsel med skador och slitage

215278

2013-11-14