Charlotte Ågård olja
2013-11-15
215287
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Liggande i landskap", monogramsignerad Å, olja på duk, 46x55 cm
PROVENIENS: Färg och Form