Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, skyltmärkt NK, mahognyfanér, med draghandtag i mässing, höjd 70, 60x40 cm, nyckel finns
Fanérskador
215292
2013-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här