Italiensk skola oljemålning
2013-11-15
215303
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA, 1600-tal, pastoralt landskap med boskap, får och herdar, olja på duk, 37x42 cm