Skålfat Kangxi (1622-1722) (Temakina)

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 16/1700-tal, dekor i famille verte med motiv av fåglar i trädgård, diameter 22 cm

Nagg, spricka

215322

2013-11-14