Kämmer & Reinhardt babydocka

Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka
Kämmer & Reinhardt babydocka

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1910-tal, märkt "K*R, S & H, 115/A, 55", insatta bruna blundögon i glas, blond mohairperuk, femdelad babykropp i massa, längd 44 cm

Ryggen med sågad lucka, ögonlock och kroppen med obetydligt slitage

215340

2013-11-30