Kämmer & Reinhardt babydocka
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KÄMMER & REINHARDT BISKVI BABYDOCKA, 1910-tal, märkt "K*R, S & H, 115/A, 55", insatta bruna blundögon i glas, blond mohairperuk, femdelad babykropp i massa, längd 44 cm
Ryggen med sågad lucka, ögonlock och kroppen med obetydligt slitage
215340
2013-11-30