Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FIGURINER, 2 st, porslin, Meissen, 1900 -talets början, i form av putti, höjd ca 28 repsektive 30 cm
Nagg, lagningar
215352
2013-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här