Figuriner Meissen 1900-talets början

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, Meissen, 1900 -talets början, i form av putti, höjd ca 28 repsektive 30 cm

Nagg, lagningar

215352

2013-11-14