J G Lejouteux blomsterstilleben
2013-11-14
215358
| Klubbat belopp | 16 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LEJOUTEUX, Jules Gontran (?-1916): Blomsterstilleben, signerad G Lejouteux, olja på duk, 122x80 cm
Krackelyrer, ytslitage efter ramen.