Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TALLRIK, fajans, Delft Het Bijltje, Holland, 1700-tal, kinesiserande dekor med motiv av blommor, diameter 25 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
215367
2013-11-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner