Figurin jade

Figurin jade
Figurin jade
Figurin jade
Figurin jade

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, jade, 1900-talets första hälft eller äldre, höjd exkl. sockel ca 27 cm

Smärre nagg

215368

2013-11-14