Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 5 st, fajans, bl a Holland, 1800-tal, polykrom dekor med motiv av blommor, samtliga med konturerad bräm, diameter ca 23-30 cm
Sprickor, stort fat med lagning
215369
2013-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här