Kjartan Slettemark färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): Nixon, färglitografi, signerad och numrerad, 168/250, stämpelpräglad "Lindströms Solna", 59x48 cm

215430

2013-11-14