Bengt Wallberg grafik

Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik
Bengt Wallberg grafik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLBERG, Bengt (1931-2004): (4) Kompositioner, signerade och numrerade Wallberg, färgserigrafi, 30x31 resp 34x37 cm

215443

2013-11-14