Böcker i blandade ämnen
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLANDADE BÖCKER, 1600-1900-tal, bl.a. handskrift av Professor Boströms stadslära, utan år (troligen senare delen av 1800-talet), (Gottlieb), Beschreibung aller Nationen des Russischen Reichs..., 1776, Arnold, High on the wild with Hemingway, 1969, numrerat ex. med Hemingways son Johns namnteckning, Enee et Lavinie, tragedie en musique..., 1690, m. fl. Svenskt konversationslexikon, 4 delar
Varierande band.
Varierande skick, skador och defekter.
215457
2013-11-16