Brattström blandteknik

Brattström blandteknik
Brattström blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av svenska tågfärjan "Malmöhus", signerad och daterad B. Brattström -45, akvarell och gouache, 28x38 cm
Förlaga till vykort

Oramad, smärre fläckar

215459

2014-03-23