Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av svenska tågfärjan "Malmöhus", signerad och daterad B. Brattström -45, akvarell och gouache, 28x38 cm
Förlaga till vykort
Oramad, smärre fläckar
215459
2014-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här