Mansporträtt oljemålning
Valmis
2013-11-14
215463
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad J D Kenny, Mansporträtt, olja på duk, 62x51 cm
Såld på Gafit London /Paris
Retuschrade duklagningar