Mansporträtt oljemålning

Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad J D Kenny, Mansporträtt, olja på duk, 62x51 cm
Såld på Gafit London /Paris

Retuschrade duklagningar

215463

2013-11-14