Anders Palmér litografi
2013-11-14
215471
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958) Får, signerade Palmér, färglitografi, 148/290, 27x42 cm