Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK/SIDEBOARD, Kina, 18/1900-tal, med 4 lådor i sargen, höjd 39, 137x34 cm
Slitage, sprickor
215473
2013-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här