Planscher om rökning och tobak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OM RÖKNING - TOBAK. Planscher, 1700-1800-tal, mindre format, mått ca 24x16 cm, mestadels gravyrer eller litografier, lösa planscher och 1 A4-pärm

Varierande skick

215485

2013-11-15