Planscher om rökande och rökare

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OM RÖKNING - TOBAK. Grafiska planscher, mest 1800-tal, mest Frankrike, med rökarmotiv, mått ca 30x26 cm

Vissa skador, delvis nötta

215487

2013-11-15