Planscher om rökande och rökare
2013-11-15
215487
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OM RÖKNING - TOBAK. Grafiska planscher, mest 1800-tal, mest Frankrike, med rökarmotiv, mått ca 30x26 cm
Vissa skador, delvis nötta