Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OM RÖKNING - TOBAK. Grafiska planscher, mest 1800-tal, mest Frankrike, med rökarmotiv, mått ca 30x26 cm
Vissa skador, delvis nötta
215487
2013-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här