Kungörelser om rökning och tobak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OM RÖKNING - TOBAK (ca 20). Kungörelser, förordningar mm, sent 1600-tal, 1700- och 1800-tal, rörande rökning och tobak.

Skador och defekter

215493

2013-11-16