Alcala herrfickur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
ALCALA, herrfickur, 1910-tal, märkt i verk/boett, förgyllt 18,3/4´´´ verk, nr 293876, breguetspiral, ankargång, boett av silver med förgylld niellodekor av jägare med hund, diameter 51 mm
Smärre slitage
215503
2013-11-24