Alcala herrfickur

Alcala herrfickur
Alcala herrfickur
Alcala herrfickur
Alcala herrfickur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

ALCALA, herrfickur, 1910-tal, märkt i verk/boett, förgyllt 18,3/4´´´ verk, nr 293876, breguetspiral, ankargång, boett av silver med förgylld niellodekor av jägare med hund, diameter 51 mm

Smärre slitage

215503

2013-11-24