Om rökare och tobak

Om rökare och tobak
Om rökare och tobak
Om rökare och tobak
Om rökare och tobak
Om rökare och tobak
Om rökare och tobak
Om rökare och tobak
Om rökare och tobak

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OM RÖKNING - TOBAK. Grafiska planscher, mest 1700-1800-tal, med rökarmotiv, mått ca 37x26 cm

Delvis nötta, vissa skador

215509

2013-11-15