Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAINIO, Miriam (1915-1977): (2) "På muséet" och "På station", signerade och daterade, olja på pannå, 34x27 resp 32x40 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Fläckar
215516
2013-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här