Miriam Vainio olja

Miriam Vainio olja
Miriam Vainio olja
Miriam Vainio olja
Miriam Vainio olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAINIO, Miriam (1915-1977): Skyddsänglar II, signerad, olja på duk, 29x42 cm, oramad, ej uppspänd
PROVENIENS: Färg och Form

Fläck

215518

2013-11-15