Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHANTZ, Philip von (född 1928): Stilleben med päron, signerad v Schantz, EA IX/XV, färglitografi, 24x33 cm
215528
2013-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här