Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DUFY, Raoul (Frankrike 1877-1953): Sydfransk stadsbild, signerad i trycket Raoul Dufy, 50/200, Ch Sorlier_Grav.Lith., litografi, 55x45 cm
Gulnader
215531
2013-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här