Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAINIO, Miriam (1915-1977): (2) Staden samt Lekplatsen, signerade, olja på duk på pannå, 22x37 resp 29x20 cm
PROVENIENS: Färg och Form
215538
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här