Hans Norsbo torrnål

Hans Norsbo torrnål
Hans Norsbo torrnål
Hans Norsbo torrnål
Hans Norsbo torrnål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORSBO, Hans (1897-1955): Motiv från Södermalm Stockholm, signerade och daterad Hans Norsbo, 1936, torrnål, 20,5x15,5 cm

215551

2013-11-15