Skulptur
2013-11-15
215561
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKULPTUR, patinerad vitmetall, föreställande kung Kristian X av Danmark, otydligt signerad, daterad 1945, höjd ca 15,5 cm