Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSKRONA, rokoko, 1700-tal, med prismor, för 6 ljus, stomme i förgylld mässing höjd ca 80 cm
Elektrifierad, kompletterad
215568
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här