Ljuskrona i rokoko

Ljuskrona i rokoko
Ljuskrona i rokoko
Ljuskrona i rokoko
Ljuskrona i rokoko

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSKRONA, rokoko, 1700-tal, med prismor, för 6 ljus, stomme i förgylld mässing höjd ca 80 cm

Elektrifierad, kompletterad

215568

2013-11-16