Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i jakaranda, höjd 50, 160x64 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

215571

2013-11-17