Byrå 1960-tal
Closed
2013-11-17
215572
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, höjd 95, 105x42 cm
Bruksslitage, smärre ytskador