Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, franskt, 1800-tal, med infälld porslinsplakett, fanérad med flera träslag, mässingsbeslag, höjd 72, 46x31 cm

Luckan lös, skador, delar saknas

215579

2013-11-16