Matbord stolar Carl Malmsten
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, "Herrgården" design Carl Malmsten, bestående av: matsalsbord med två iläggsskivor, stolar, 6 st., vitlackerad, bordets höjd 75, diameter ca 120, iläggsskivorna vardera 55, totallängd med iläggsskivor 230x120 cm, nyklädda sitsar i Josef Frank för Svenskt Tenn "Teheran"
Ytskador, repor i lacken, fläckar
215581
2013-11-16