Herrfickur 8 dagars
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
HERRFICKUR, omkring 1900, 8-dagars verk, stiftankargång, förgylld urtavla med arabiska siffror i orange translucid emalj, märkt Facon, öppen nertill med synlig balans, boett av stål, diameter 50 mm
Smärre slitage, lös krona, ytrost, ej funktionstestad
215586
2013-11-24