Herrfickur 8 dagars

Herrfickur 8 dagars
Herrfickur 8 dagars
Herrfickur 8 dagars
Herrfickur 8 dagars

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

HERRFICKUR, omkring 1900, 8-dagars verk, stiftankargång, förgylld urtavla med arabiska siffror i orange translucid emalj, märkt Facon, öppen nertill med synlig balans, boett av stål, diameter 50 mm

Smärre slitage, lös krona, ytrost, ej funktionstestad

215586

2013-11-24