Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Ladoga", fanérat i jakaranda, höjd 72, 183x42 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, ett hack på kanten av bordsskivam

215587

2013-11-16