Matbord Nils Jonsson Garmi Troeds

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1960-tal, brännstämpel Nils Jonsson Garmi Troeds, fanérat i teak, med utdragsskivor, höjd 75, 140x90, total längd 248 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

215592

2013-11-16