Jump Hour herrfickur
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, omkring 1890-tal, förgyllt 18 3/4´´´ verk, breguet spriral, ankargång, vit urtavla med digital minut- och timvisning s.k. Jump Hour, sekundvisare, dekor av blommor, jaktboett av silver med graverad dekor av blommor, diameter 55 mm, klockställ, trä med skuren dekor
Smärre slitage
215594
2013-11-24