Jump Hour herrfickur

Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur
Jump Hour herrfickur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, omkring 1890-tal, förgyllt 18 3/4´´´ verk, breguet spriral, ankargång, vit urtavla med digital minut- och timvisning s.k. Jump Hour, sekundvisare, dekor av blommor, jaktboett av silver med graverad dekor av blommor, diameter 55 mm, klockställ, trä med skuren dekor

Smärre slitage

215594

2013-11-24