1600-1700-talsböcker i originalband

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÖCKER. (16). Samling 1600-1700-tal, historia, kulturhistoria, vitterhet. Delvis nötta perg., hfrbd o. skbd. 16 vol.

Skador, fläckar, tillskrifter. Säljs som ett parti utan returrätt

215595

2013-11-22