Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖCKER. (16). Samling 1600-1700-tal, historia, kulturhistoria, vitterhet. Delvis nötta perg., hfrbd o. skbd. 16 vol.
Skador, fläckar, tillskrifter.
Säljs som ett parti utan returrätt
215595
2013-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här