Rokokostol

Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, förgylld, skuren dekor

slitage, renoverad

215609

2013-11-16