Rokokostol

Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol
Rokokostol

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, förgylld, med skuren dekor

renoverad, slitage

215610

2013-11-16