Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Skogsinteriör, signerad och daterad G. Widforss 1915 (-13?), akvarell på papper, 35x49 cm

Skador

215617

2013-11-16