Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Skogsinteriör, signerad och daterad G. Widforss 1915 (-13?), akvarell på papper, 35x49 cm
Skador
215617
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här