Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MATSERVIS, ca 46 dlr, porslin, Bing & Gröndal, dekor i grönt och guld, bestående av: 15 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 15 desserttallrikar, 9 assietter, skål
Förgyllning med slitage
215635
2013-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här