Matservis Bing & Gröndal

Matservis Bing & Gröndal
Matservis Bing & Gröndal
Matservis Bing & Gröndal
Matservis Bing & Gröndal
Matservis Bing & Gröndal
Matservis Bing & Gröndal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSERVIS, ca 46 dlr, porslin, Bing & Gröndal, dekor i grönt och guld, bestående av: 15 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 15 desserttallrikar, 9 assietter, skål

Förgyllning med slitage

215635

2013-11-16