Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, delvis förgylld brons, dekor av flöjtspelande figur, höjd 31 cm

Smärre slitage

215636

2013-11-16