Salvador Dali färgetsning

Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning
Salvador Dali färgetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989), tillskriven: Figurscen, bär signatur, numrerad 31/250, färgetsning, 56x43 cm

Smärre fläckar

215642

2013-11-27