Sideboard Italien

Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORD, Italien, 1700-tal eller äldre, valnöt, skuren dekor, 3 lådor i sargen, höjd 84, 230x78 cm

Diverse skador, 2 nycklar finns på utlämningen

215647

2013-11-17